Ośrodek edukacji ekologicznej Muzeum Podlaskiego

Sokolarnia

English

Konkurs plastyczny

 Białostockie Muzeum Wsi

zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem:

Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym

  Wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym”. Posiadasz zdolności plastyczne, umiesz rzeźbić, malować, a może po prostu interesujesz się obserwowaniem otaczającej przyrody? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Wykonaj prace techniką dowolną (malarstwo, rysunek, grafika, prace przestrzenne) i dostarcz na adres Białostockiego Muzeum Wsi. Na prace plastyczne czekamy do 04 grudnia 2015 r.
  Szukasz inspiracji? Nie wiesz od czego zacząć? Przyjedź na zajęcia edukacyjne prowadzone w Ośrodku Edukacji Ekologicznej Muzeum Podlaskiego – Sokolarnia.
Stwórz niepowtarzalne dzieło, aby inni mogli zobaczyć Twój talent. Nie zwlekaj, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Miejsce i termin składania prac:
Białostockie Muzeum Wsi (ul. Nadawki 21c, 16-010 Wasilków)
Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00
Do 04.12.2015 r. 
Regulamin konkursu plastycznego ( plik do pobrania)

 UWAGA: W związku z dużą ilością prac, które napłynęły na konkurs informujemy, że obrady Komisji Konkursowej odbędą się z tygodniowym opóźnieniem, w dniu 17 XII. Natomiast wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21 XII. Prezentacja nagrodzonych prac odbędzie się w styczniu, w kinie Helios, znajdującym się w Centrum Handlowym Atrium Biała.